Aktuálně

Jak vychovávat holky a nepřijít o rozum 10.5. 12:30 Horká vana

S Vlaďkou Bartákovou, psycholožkou a psychoterapeutkou, mámou čtyř kluků:)
Po úspěšném semináři o Výchově kluků, bude nyní řeč o holkách.

Dozvíte se o klíčových obdobích ve výchově dcery, o vývoji ženského mozku a důvodech typického chování děvčat.

Získáte povzbuzení, že když se vaše děvčata chovají jako „emocionální bytosti“, „odmlouvající panovačné královny“ nebo „upovídané intrikující švitořilky“, neznamená to, že jsme špatní rodiče nebo že je dítě v nepořádku.

Zodpovíme otázky „Proč obvykle děvčátka ohrnují nos nad klučičími hrami?“, „Proč jsou někdy milé a jindy tak panovačné?“, „Proč mají holky obvykle menší ochotu jít do konfliktu a raději se stahují, ale při dospívání se servítky neberou a bez obav na nás ječí?, „A co všechno vlastně čeká rodiče při dospívání dcer?

Seminář odpovídá nejen na příčiny chování holek, ale přináší i řadu podnětů, jak s děvčaty zacházet, aby se neponičilo jejich ženství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony.

Soustředíme se také na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy holek – co a jak mají otcové dcerám sdělit, aby šly holky do světa bez obav a se sebedůvěrou.

MUŽI V AUDITORIU VÍTÁNI

Dozvíte se, jak s dětmi mluvit, abychom je přivedli ke spolupráci bez opakování povelů, nebo proč vlastně děti zlobí a jak jim pomoci, aby nemusely.

Cena: 400,- (manželský pár 600,-)

Rezervace na kajasukdolovagmail.com